Zabawy do wyklejania: League of Superpets, Smerfy

 


Gazetki i książeczki z zadaniami to świetna forma spędzenia wolnego czasu. Chociaż na dworze robi się coraz cieplej, to nie ominą nas deszczowe dni i warto zaopatrzyć się w ciekawe zestawy, które umilą wam wolne chwile. HarperKids jak zawsze dba o swoich czytelników.

Oczywiście bohaterami tych dwóch zeszytów zadań są znani i lubiani bohaterowie. Obie książeczki przeznaczone są dla dzieci powyżej 2 roku życia, chociaż niektóre zadania mogą sprawić im trudność. Mój własny czterolatek wiele rozwiązał samodzielnie, nie pytając mnie nawet o polecenie, ponieważ wszystkie strony i pytania są bardzo intuicyjne.
Czy wiecie, że superbohaterowie mieli swoich pupilów? Poznajcie ich w najnowszej książeczce z zadaniami „League of Superpets”. W środku znajdziecie coś, co dzieci kochają – ogrom naklejek! Ale nie tylko. Wszyscy fani superbohaterów ucieszą się, ponieważ wszystkie zadania są związane z herosami i ich pupilami. Trzeba kolorować, naklejać, rysować, wyjść z labiryntu, porównać cienie, wybrać największą kość. Wszystkie zadania sprawiają, że dzieci świetnie się bawią, a także się rozwijają. Ćwiczą motorykę małą, myślenie intuicyjne, uczą się odróżniać rzeczy mniejsze od większych. Same korzyści!


Smerfy zapraszają do zabawy! W tym zeszycie również znajdziecie bardzo dużo naklejek i ciekawych zadań. Jakie polecenia znajdziemy w środku? Nie mogło zabraknąć kolorowanek czy labiryntów, ale także maluchy będą musieli wkleić odpowiednie obrazki, stworzą ocean czy też będą rysować szlaczki. Takie zadania świetnie wpływają na rozwój małych rączek!


„Zadania do wyklejania” to ciekawe zeszyty zadań, które sprawią, że wasze pociechy będą się rewelacyjnie bawić!


recenzja powstała we współpracy z wydawnictwem HarperKids. 

Prześlij komentarz

My Instagram

Made with by OddThemes | Distributed by Gooyaabi Templates