Żegnaj Biblioteko, Witaj Pasieko!


Nadszedł ten czas do którego przygotowywałam się już niemal od roku. Wciąż rozmyślałam, kombinowałam, modziłam (jakby to powiedziała moja mama), aż w końcu dzisiaj (a dokładnie to wczoraj) nastała ta chwila. Nie ma już Biblioteki Pod Marcepanem, mojego miejsca w sieci, które towarzyszyło mi przez kilka lat. Nastał czas Pasieki Kulturalnej.


Mam multum planów, marzeń i celów. Czy uda mi się je zrealizować? Mam wielką nadzieję, że tak! Dlaczego postanowiłam zmienić nazwę bloga, a już niedługo przejść na własną domenę. Od jakiegoś czasu chciałam wypłynąć na głębokie wody, trochę więcej sił i czasu poświęcić blogowaniu. I chociaż miałam naprawdę dużo chęci, to pomimo wszystko czułam, że nazwa mnie ogranicza. Nie zrozumcie mnie źle - pokochałam Bibliotekę, bo to pod jej szyldem tak naprawdę zaczęłam się rozwijać, ale chciałam tworzyć coś bardziej... rozbudowanego? 

Gdy patrzę na nazwę bloga napawa mnie duma i zapał do pracy! Już jutro pojawi się pierwsza z zaległych recenzji. Przede mną jeszcze praca nad instagramem, twitterem (to jest niemal nie do ogarnięcia), kilka kosmetycznych zmian na blogu, które dopiero z czasem ogarnę. I co najważniejsze? Wiele, wiele postów. Nie tylko recenzji książek!

Zostajecie ze mną?

2 komentarze :

  1. Oczywiście, że zostaje. Gratuluję zmian. Super, że się rozwijasz.:)
    kocieczytanie.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Oby to były dla Ciebie zmiany na lepsze! :)

    OdpowiedzUsuń

My Instagram

Made with by OddThemes | Distributed by Gooyaabi Templates