Nowa Kolekcja Bajek. Robot Trains.Robot Trains to książka z serii Nowa kolekcja bajek. Tym razem młodzi czytelnicy mogą znaleźć się w innym, niemal magicznym świecie, gdzie poznają nowych super bohaterów – Kay’a, Selly, Kaczora, Duke’a, Alfa i Victora i wraz z nimi przeżyją niesamowite przygody. Pociągi w razie potrzeby zmieniają się z roboty i walczą ze złem.


Razem z bohaterami młodzi czytelniczy dowiedzą się co wydarzyło się w tunelu, jaki jest powód utraty pamięci Kay’a oraz przeżyją przygodę związaną tajemniczym pociągiem. Wszystkie historie są ze sobą powiązane, więc młodzi czytelnicy nie będą się nudzić, a z ekscytacją oczekiwać kolejnych opowiadań.


Dla kogo jest ta książka? Dla wszystkich chłopców i dziewczynek, które chcą razem z bohaterami przeżyć cudowne  przygody. Książka napisana jest językiem przystępnym i łatwym, więc może być idealna do samodzielnego czytania, a także do wspólnego spędzenia czasu rodziców z dziećmi. Milusińscy dowiedzą się z tej książki, co znaczy prawdziwa przyjaźń, że ze złem warto walczyć, poznają multum nowych bohaterów i będą mogli wraz z nimi przeżyć niesamowite i niezapominane przygody. W Robot Trains podoba mi się to, że dzięki książce można przenieść się do innego, magicznego, alternatywnego świata, zatopić się w nim, a po skończonej lekturze młodzi czytelnicy mogą użyć swojej wyobraźni, aby stworzyć dalszy ciąg.


Te historie to świetna zabawa. Jeżeli wasze dzieci nie są fanami książek, to historie z bohaterami znanymi z bajek, mogą je zachęcić i spowodować, że pokochają czytanie. Robot trans to kolejna, pięknie wydana książka z Nowej Kolekcji Bajek.

Publikowanie komentarza

My Instagram

Made with by OddThemes | Distributed by Gooyaabi Templates