Tosia znowu w akcji. Druga część przygód rezolutnej dziewczynki!Tosia w Tarapatach. Kłopoty i katastrofy to druga część o przygodach rezolutnej dziewczynki, która kocha rozwiązywać mroczne zagadki i wcale nie boi się przerażających postaci czy stworów. Bohaterka dzielnie stawia im czoła i pokazuje, że warto walczyć ze swoimi lękami, a w dodatku czytelnik wspólnie z nią przeżywa niesamowite przygody, od których nie może się oderwać.

W drugiej części Tosia uda się z wizytą do dawno niewidzianej ciotki i rozwiąże tajemnice opętanego ogrodu, a także spotka leśne Licho, stawi czoła pladze pasigłowców, a także odkryje księgę koszmarów. A czymże jest Prawo Piątek? Jeżeli jesteście ciekawi jak dziewczynka rozwiąże wszystkie sprawy to śmiało, sięgajcie po Tosię w Tarapatach. Dzięki tej książce, znowu, przeżyjecie wspaniałe przygody i będziecie mogli opowiadać, że razem z bohaterką pokonaliście potwory nie z tego świata.

Paweł Maj ponownie zachwycił mnie swoimi pomysłami na przygody Tosi. Ja sama w życiu nie wymyśliłabym aż takich wspaniałych historii. Nie jestem w grupie docelowej odbiorców tej książki, ale bawiłam się świetnie przy jej lekturze, jeszcze bardziej polubiłam Tosię. Te dwie powieści będą czekać, aż mój syn osiągnie wiek odpowiedni i wtedy z wielką radością mu je podsunę i będziemy je wspólnie czytać. Ja w młodości kochałam takie historie – pełne przygód, wywołujące lekki dreszczyk niepokoju i wiem, że nadal gros dzieci zaczytuje się w takich książkach. Tosi nie da się nie lubić. Co więcej – Tosia pokazuje młodym czytelnikom, że warto walczyć ze swoimi lękami, że można im stawić czoło, wygrać i jeszcze świetnie się przy tym bawić.

Tosia w tarapatach. Kłopoty i katastrofy to świetna lektura na wakacje, więc śmiało możecie podsunąć ją waszej pociesze, spakować do walizki. Tak jak i poprzednią część, możecie i w tym przypadku razem poznawać przygody rezolutnej i odważnej dziewczynki.

Publikowanie komentarza

My Instagram

Made with by OddThemes | Distributed by Gooyaabi Templates