Niezwykłe przygody Maszy i Niedźwiedzia!Lubicie przygody małej Maszy i rezolutnego Niedźwiedzia? Ja bardzo! Nie spodziewałam się, że rosyjska bajka może mnie aż tak wciągnąć, ale to świetny sposób na nudę. W nałóg wciągnął mnie mój mąż, który stawia Maszę wyżej niż Pingwiny z Madagaskaru, a to jest bardzo dobra rekomendacja. Mój syn uwielbia oglądać wszystkie przygody Maszy w wersji papierowej, więc gdy trafiła do nas nowa książeczka (z figurką) była wielka niepohamowana radość. Chociaż akurat ta książeczka, a raczej zeszyt zadań, jest nieco dla starszych dzieci, to można czytać ją i młodszym dzieciom.

Oprócz historyjki w książeczce znajdziemy kilka zadań do wykonania. Dzieci muszą znaleźć dwa jednakowe obrazki, znaleźć różnice między ilustracjami. Do pokonania czeka labirynt, wklejanie w odpowiednie miejsca naklejek. Mali czytelnicy mogą rysować, pokonywać kolejne strony i świetnie się przy tym bawić. Niezwykłe przygody Maszy i Niedźwiedzia rozwijają wyobraźnie, wymagają skupienia uwagi oraz rozwijają w dziecku nowe umiejętności manualne i spostrzegawczość.


O czym jest przygoda Maszy i Niedźwiedzia? Kiedy Misia odwiedza jego dawny przyjaciel, z czasów cyrkowych, Lew, to dziewczynka jest zachwycona, bo przyjechał do nich ich prawdziwy król. Jednak radość nie trwa długo, bo Masza stara się wszystkim wytłumaczyć, że władca nie może chodzić piechotą, sprzątać i łowić ryb! Zmęczony Lew postanawia Maszę uczynić królową i jak można się domyślić, naszej małej bohaterce, woda sodowa uderza do głowy. Jak skończy się ta przygoda? Czy Masza bardzo uprzykrzy życie zwierząt, a może nauczy się czegoś nowego?Jak  dla mnie to świetna książeczka, która zapewni dzieciom chwile zabawy i pozwoli spędzić Wam razem czas. Dziecku można czytać historyjkę, pomagać rozwiązywać zadania. Jest to idealny prezent dla wszystkich małych fanów Maszy oraz książek.

Za książkę dziękuje Wydawnictwu Egmont.

Prześlij komentarz

My Instagram

Made with by OddThemes | Distributed by Gooyaabi Templates