To nie jest zwykły atlas! | Rachel Ignotofsky "Planeta Ziemia i jej przyroda"
Cóż to jest za wspaniała książka. Piękna, cudowna, doskonała, a dodatkowo ma w sobie wiele ciekawych informacji, które zainteresują nie tylko młodych czytelników, ale i tych starszych. Jak widać, „Planeta Ziemia i jej przyroda” kupiła moje serducho. I ja nie mogę się na tę książkę napatrzeć.

O CZYM?

„Planeta Ziemia i jej przyroda” to nie zwykły atlas czy encyklopedia. To książka, której nie da się otworzyć na chwilę. Co znajdziecie w środku? Opisy małych i dużych ekosystemów, czytelne rysunku, ciekawostki oraz porady, jak możemy pomóc naszej planecie. Ta książka to wspaniała i intrygująca dawka wiedzy.

SZATA GRAFICZNA
Jak zwykle w przypadku recenzji książek dla dzieci, mam dla was ogrom zdjęć, abyście mogli sami popatrzeć i się zachwycić. W tym przypadku fotografie nie oddają piękna ilustracji. Oglądałam tę książkę z zachwytem, a mój syn również wykazał zainteresowanie. „Planeta Ziemia” przyciąga wzrok piękną okładką, a w środku jest jeszcze lepiej – cudowne ilustracje kontynentów, zwierząt, roślin. Wszystko zaplanowane od pierwszej do ostatniej strony. Za ilustracje odpowiedzialna jest autorka całej książki, Rachel Ignotofsky.

WYJĄTKOWA?
Jak najbardziej. „Planeta Ziemia i jej przyroda” to książka idealna na prezent. Można ją sprezentować również bez okazji, bo każde dziecko powinno mieć w zasięgu wzroku tak solenną i dokładną dawkę wiedzy. Napisana ciekawie i lekko zachwyci nawet najmłodszych czytelników, którzy za pomocą tej książki, będą mogli poznać świat. Bardzo się cieszę, że coraz więcej takich książek pojawia się na rynku wydawniczym.

Publikowanie komentarza

My Instagram

Made with by OddThemes | Distributed by Gooyaabi Templates